Jesień w Staufen

Beata Lasota Losch

To był zapewne jeden z ostatnich takich ciepłych dni przed nadchodzącą zimą, dlatego koniecznością było wybranie się tego dnia na jesienny spacer. Wspięliśmy się krętymi ścieżkami wśród opustoszałych winnic na staufeński zamek i utrwaliliśmy te chwile na zdjęciach, które mogą wywołać sentyment u tych, którzy tu już byli lub wzbudzić ciekawość tych, którzy mają to jeszcze przed sobą.
Z jesiennym pozdrowieniem ze Staufen

Beata Lasota Lösch
obejrzyj zdjęcia...

 

Wyszukiwarka

Aktualności

16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!
24.04.2014
OUTDOOR PHOTOGRAPHY CAMP to oferta wakacyjna dla dzieci i młodzieży: kurs języka angielskiego z udziałem native speakerów.

Strona 1 z 131  > >>